Limburgse ZC-deelnemers leven hoop uit

Hoe hoopvol is dit: het thema van de New Wine Zomerconferentie 23 krijgt steeds meer handen en voeten. Twee Limburgse deelnemers schrijven in een mail dat ze β€˜hoopvol en dankbaar een nieuw seizoen ingaan’. Door corona waren bij hen veel activiteiten op een laag pitje geraakt. Lang niet alles was terug op het oude niveau.

De conferentie inspireerde hen om blij en weer wat actiever hoop uit te stralen:

* 𝗢𝗻 π—΅π˜‚π—» π—―π˜‚π˜‚π—Ώπ˜: door gesprekjes op straat, een buurtborrel, door bij buren op bezoek te gaan. (En: ze kregen mooie reacties om hiermee door te gaan!)

* 𝗢𝗻 π—΅π˜‚π—» π—΄π—²π—Ίπ—²π—²π—»π˜π—²: door mensen uit te nodigen voor de koffie, samen te eten, te praten over het geloof…en ook door meer samenwerking te zoeken met christenen om hen heen

* π˜π—Άπ—·π—±π—²π—»π˜€ π—»π—Άπ—²π˜-π—°π—΅π—Ώπ—Άπ˜€π˜π—²π—Ήπ—Άπ—·π—Έπ—² π—―π—Άπ—·π—²π—²π—»π—Έπ—Όπ—Ίπ˜€π˜π—²π—»: door nadrukkelijk aandacht te geven aan het goede, in plaats van het kwade. (Jurjen ten Brinke riep daartoe op in een avonddienst)

𝗛𝗼𝗲 𝗹𝗲𝗲𝗳 𝗷𝗢𝗷 𝗡𝗼𝗼𝗽 π˜‚π—Άπ˜ 𝗢𝗻 π—·π—Όπ˜‚π˜„ π—Όπ—Ίπ—΄π—²π˜ƒπ—Άπ—»π—΄?